Beste Tom,
Ik neem de Bach bloesemmix 51 nu ongeveer een maand, en ik ben verrast over de resultaten!
Ik kan veel beter weerstaan tegen de verleiding om zoetigheden te eten.
Hoe lang moet ik druppels nemen? Ik denk dat ik ze voor altijd wil nemen...
Dank u uit de bodem van mijn hart.
Monica
BTW Incl.
Ik heb je bestelling een tweetal weken goed ontvangen! Bedankt daarvoor, ik ben er echt zeer tevreden over!
Ik heb 1 flesje mix 51 inmiddels op en 1 flesje persoonlijke mix. De persoonlijke mix gebruik ik nog, hier had ik er 2 van besteld.
Ik bestelde Bach bloesem mix 51 in augustus. Mijn probleem is dat ik, in het begin, veel goede voornemens en de wil om gewicht te verliezen heb, maar na één week stort dat volledig in.
Ik neem de Bach bloesems n°51 ondersteuning bij afvallen, mijn tante Cathy Bonito heeft ze me aanbevolen en ik weet niet hoe ik haar en jou kan bedanken.
Lees de volledige getuigenisSinds 1 september neem ik de mix 51. Ben er zeer tevreden over.
De behoefte aan suiker is minder en ik knabbel niet meer zoveel als vroeger.
Ik ben tot op heden 2 kg kwijt! Ik ben heel tevreden.
Lees de volledige getuigenisIk ben gestart met het nemen van de Bach bloesems minder dan een maand geleden. Ik ben blij en ik voel mij fysiek lichter.
Na een maand Bach bloesems verloor ze geen gewicht, maar ze is minder opgeblazen en heeft haar gewoontes veranderd.
Ben je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies.