Hallo Tom,
Ik wilde je even laten weten hoe het gaat sinds we de mix 55 voor mijn zoon Stefan hebben.
Ik kan niet anders zeggen dan dat het fantastisch gaat! Stefan kan zich nu concentreren op school, hij krijgt z'n werkjes op tijd af en hij heeft veel minder moeite met z'n schoolwerk.
Hij zit lekker in z'n vel, je kan aan hem zien dat hij zich prettiger voelt.
En dat allemaal door wat druppels.... Ik kan het nog steeds niet geloven!
We zijn nu ongeveer drie weken bezig.
Ontzettend bedankt voor alles en voor de snelle levering.
Mvg
Helen
Disclaimer: werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
BTW Incl.
Ik heb zojuist het flesje al ontvangen! Erg blij mee. Dit is het 2e flesje wat ik bij u afneem en ik moet echt zeggen dat het een wereld van verschil maakt bij haar.
Laurenz doet het heel goed met de Bach bloesem mix 55.
Na twee maanden de mix 55 voor 'Drukke kinderen met concentratietekort' zijn de resultaten verrassend.
Ik had het flesje mee op vakantie...en liet het vallen.....pas daarna zagen we hoe groot het verschil was!
Ik werk als therapeute en ben blij met de mix 55, en natuurlijk de andere bloesems die je uitgeeft! Vertrouwend op de druppel die zich mooi verspreiden gaat!!
Lees de volledige getuigenisWe zijn nu twee maanden bezig met de druppeltjes voor drukke kinderen met concentratietekort te geven aan Kevin en we merken dat hij al heel wat veranderd is. Hij is niet meer zo agressief en kan zich beter beheersen.
Lees de volledige getuigenisHet is twee weken geleden sinds mijn 4-jarige de mix heeft genomen en, oprecht, ik heb opgemerkt dat hij kalmer en attenter is.
Ik zal je zeggen. Top. Op school zegt de juf dat hij rustiger is.
Ik ben heel tevreden met de persoonlijke mix. Ik heb goeie resultaten gehad na ongeveer een week.
Hij is rustiger minder opvliegend en meer geconcentreerd.
Ben je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies.