Tom
Ik heb het volgende besteld vorige Februari om mijn Westie kalm te houden.
Over het algemeen lijkt het te hebben gewerkt. Toch wordt hij nog altijd te enthousiast wanneer vreemden (honden of mensen) passeren. Hij "vertrekt" wanneer hij wandelaars ziet passeren langs het raam.
Wanneer mijn boot aan de kaai staat dan krijgen de voorbijgangers de volle laag van hem. Hij houd ervan wanneer mensen zijn kin kietelen, maar blaft nog altijd wanneer ze wegwandelen.
Ik ben licht onder de indruk door het kalmerend effect van uw druppels, alhoewel het nog niet helemaal gewerkt heeft wanneer hij gestresseerd is.
Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.BTW Incl.
Ik ben tevreden over de Bachbloesems op maat van Sien. Ze is meer in balans en de stress is naar een normaal niveau gedaald.
We zijn 2 dagen verder. En het is prachtig om te zien! "De Stress is uit de Hond"!!! Veel sneller nog dan ik had gedacht...
Wij zijn heel tevreden over jou, dikke duim is echt verdient, super goed ben jij. Als wij na gaan wat jij voor onze vorige hond Kyra gedaan heb die epilepsie had.
Sinds vrijdag geef ik kenzo de gepersonaliseerde mix en ik kan je nu al zeggen dat het een hemelsbreed verschil is qua uithalen en jaloersheid.
Ben nu dus bezig met de druppels. Volgens ons werkt het, accepteert meer van andere honden.
Ik wil je persoonlijke bedanken voor de juiste samenstelling van Quidam zijn druppels. We zijn nu een paar maand verder en de rust die hij nu heeft gekregen in huis is enorm!
Hier even een berichtje van onze kant. Nadat we de Bachbloesem van jou hebben ontvangen. Zijn we gelijk begonnen met de druppels.
Ik heb al bijna 3 maanden de mix op maat gegeven voor mijn hond Hera. (6x4 druppels). De druppeltjes zijn bijna op en vraag me af als ik opnieuw hetzelfde moet nemen.
Ongeveer een maand geleden is onze hond Lex begonnen met een mix op maat voor drie maanden. Het eerste flesje is nu op en wij zijn heel tevreden.
Een maand geleden waren we klaar met de Bach bloesem therapie voor onze hondje Jojo.
Ben je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies.