* Disclaimer: De werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Het is nu drie maanden dat ik de Bach bloesem mix 44 tegen gebrek aan zelfvertrouwen neem. Ik merk een duidelijk verschil, mijn ongerustheid is veel minder en vooral ik panikeer niet meer.
Lees de volledige getuigenis
Ik heb mijn derde flesje Bach bloesems tegen gebrek aan zelfvertrouwen goed ontvangen, dan je voor de snelle levering!
Lees de volledige getuigenisBachbloesems zijn geen geneesmiddelen maar onschadelijke plantaardige extracten die gebruikt worden ter ondersteuning van de gezondheid.
© 2026 Mariepure - Webdesign Publi4u
Ben je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies. 
