Minder verdrietig, meer speels en veel meer ontspannen!

Hey Tom,
Wij hebben 4 katten thuis: 2 straatkatten (Willow en Ronron) en 2 Ragdolls (Sweety en Diego), omdat wij een fokkerij hebben.
Hierdoor hebben we 2 niet-gesteriliseerde katten. Een mannetje en een vrouwtje.
We hebben een probleempje met ons mannetje. Hij bakent zijn territorium af wanneer het vrouwtje passeert. Hierdoor moeten we hem opsluiten in de kamer van onze oudste dochter. De enige plaats waar hij dit niet doen (misschien door de aanwezigheid van haar cavia's?). Wanneer mijn dochter naar school moet is hij vaak alleen en eenzaam, waardoor hij weinig beweegt en weinig eet.
Wij hebben hem mix 111 gegeven zodat hij zich minder eenzaam voelt en dit heeft goed gewerkt! Hij is minder verdrietig, meer speels en veel meer ontspannen!
Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Inhoud 50 ml
Aanbevolen kuur
-
3 flesjes € 59.00 Uw voordeel € 28.00
- 2 flesjes € 49.00 Uw voordeel € 9.00
- 1 flesje € 29.00

BTW Incl.
Andere getuigenissen
* Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Ze blaft reeds heel wat minder
Ik wil je graag nog eens laten weten hoe het met onze Kemi gaat.
Ik ben nu ongeveer 6 weken bezig met de bloesems en het gaat de goede kant uit

Wally is minder agressief
Ik gebruik de Bachbloesem op maat voor mijn hondje Wally. Deze is nu bijna 2 maanden en ik merk dat hij wat rustiger is.

Mijn hondje Melvin doet het heel goed
Ik ben heel blij dat ik het initiatief genomen heb om raad te vragen en de Bachbloesem op maat uit te proberen.
Lees de volledige getuigenis
Hij tiert niet meer 's nachts
In de maand juni nam ik met u contact op i.v.m. de problematiek van mijn hondje “Uki”. De Bach bloesemcombinatie op maat voor honden die u voorstelde hebben beterschap gebracht.

Ik ben heel blij met deze eerste pogingen
Ik zou je hartelijk willen bedanken voor de Bach bloesem mix die je hebt gemaakt voor mijn hond Bella.

Ik voel dat ze kalmer en rustiger is
Na anderhalve maand de druppels voor mijn teefje, Joy, kan ik een duidelijke verbetering zien. Ze blaft niet zo vaak meer naar honden die groter zijn dan haar...

Hij doet het heel goed! Hij eet alleen
Bedankt voor de levering van mijn besteling die ik net heb ontvangen. Ik zal niet vergeten om je op de hoogte te houden in de nabije toekomst.

Hij is veel kalmer en blaft nog nauwelijks.
Henzo is veel kalmer en blaft nauwelijks nog wanneer er personen aanbellen. Ik raad iedereen die problemen heeft met zijn hond aan om een persoonlijke mix van Tom te geven.
Lees de volledige getuigenis
Hij ziet er niet langer onverzorgd uit!
Ik heb net een derde flesje besteld voor Panther. Ik kan echt bijna niet geloven wat een verschil het maakt. Hij lijkt veel meer gesetteld en zijn vacht groeit terug.
Ik kan het nog altijd niet geloven
In september 2013 bestelde ik een persoonlijke mix bij U, omdat mijn (mannelijke) kat agressief, gewelddadig, gromde en liet zich door niemand aanraken.
* Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.